جوانسازی پوست صورت

جوانسازی پوست صورت با چه روش هایی انجام میشود ؟

جوانسازی پوست صورت توسط بسیاری از خانم ها و حتی آقایان مورد استفاده قرار میگیرد  و طرفداران بسیاری دارد با پیشرفت تکنیک ها وعلم زیبا سازی امروزه راه های بسیار زیادی برای جوانسازی پوست صورت در زمینه پزشکی میباسد . این روشهای جوانسازی شامل کِرم های حاوی سلول های بنیادین وجوان کننده پوست هستند تا دستگاههای بسیار پیشرفته و مدرن و همچنین جراحی پلاستیک هم جز آن میباشد همه این روشها به فرد کمک می کند تا پوستی جوان و شاداب تر نسبت به سن خود داشته باشید روش های جوان سازی پوست صورت در چند سال اخیر توسط بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است.

 

کرم ها و لوسیون برای جوانسازی پوست صورت

برای جوانسازی پوست صورت داروهای مختلفی به کار گرفته میشود این داروهای جوانسازی بیشتر حاوی رتینوییدها، اسیدهای میوه، ماتریکسیل می باشد همچنین شما می توانید از کرم های ضدآفتاب ها، کِرم های حاوی استروژن گیاهی وکِرِم ها و لوسیون های که ویتامین های مختلف به خصوص ویتامین های C و E را دارا هستند استفاده کنید.

کِرِم ها و اسیدهای میوه مثل آلفاهیدروکسی اسیدها برای لایه برداری پوست، و جوانسازی پوست به کار گرفته میشوند بعضی از این کرم های جوانسازی به ادعای شرکت های سازنده می تواند تحریک کلاژن سازی پوست را انجام دهد.

لایه بردارهای شیمیایی برای جوانسازی پوست صورت

لایه بردارهای شیمیایی پوست صورت  شامل مواد اسید میوه یا اسید تری کلرواستیک هستند البته این روش از روش های قدیمی جوان سازی پوست به حساب می آیند، استفاده از لایه بردارهای شیمیایی امروزه خیلی رواج ندارد با این وجود این روش جوانسازی پوست صورت همچنان طرفدارهایی دارد.

 

جوانسازی پوست صورت با میکرونیدلینگ

در جوانسازی  پوست صورت با میکرونیدلینگ پزشک سوزن‌های بسیار کوچک و تیزی به کار میبرد پزشک این سوزن ها را یه  صورت مکررو مرتب وارد پوست خود می کند البته  وارد شدن این سوزن هابا در د همراه است.

سوزن‌ها  موجود در میکرونیدلینگ چون آسیب های ریزی به بافت پوست میرساند باعث می شود تولید کلاژن و الاستین بیشتر شود . قبل یا بعد از سوزن زدن ازاسید هیالورونیک یا اسید اسکوربیک استفاده می شود تا نفوذ پذیری به صورت عمیقی باشد . روش میکرونیدلینگ از روش نسبتا بی‌خطر و کم هزینه برای فرد میباشد.

 

جوانسازی پوست صورت با بوتاکس

جوانسازی پوست صورت با تزریق بوتاکس در بیشتر افراد برای محو کردن چین و چروک های پوست استفاده می شود این چین وچروک که در بیشتر وقت ها  به علت پیری درافراد صورت میگیرد با جوانسازی پوست صورت با بوتاکس برطرف خواهد شد.

ماده بوتاکس نوعی سم طبیعی میباشد که به لایه های زیرین پوست تزریق خواهد شد وسیستم عصبی را در این نواحی  ضعیف می کند بنابراین در مدت زمان خیلی کمی، عصب های غیر ارادی در نواحی که تزریق شده  را فلج خواهد کرد.

با تزریق بوتاکس نمی توانید چین و چروک ها ی پوست را به شکل دائم از بین ببرید و شما می توانید  با خاصیتی که سم بوتاکس دارد ازعمیق بودن  چین وچروک  پوست جلوگیری می شود . جوانسازی با بوتاکس تنها به مدت ۳ الی ۴ ماه چین و چروک های روی پوست را رفع خواهد کرد.

 

 

جوانسازی پوست صورت با تزریق بوتاکس یک جوانسازی دارای کمترین عوارض میباشد، این روش  عوارض کمی برای فرد دارد ضمنا جوانسازی با بوتاکس برای برطرف کردن موقتی چین و چروک‌های ریز صورت، گردن و پیشانی بسیار تاثیر گذار است. جوانسازی پوست صورت با بوتاکس بعد از گذشت مدتی  کوتاه خود را نشان می دهد .

 

جوانسازی پوست با تزریق ژل

تزریق ژل از دیگر راه های جوانسازی پوست است که پوستی زیبا و شاداب و لطیفی را برای فرد به وجود می آورد . جوانسازی پوست صورت با تزریق ژل برای افرادی  که در اطراف لب و یا پیشانی هایشان چین و چروک دارند بسیارموثراست. متخصص پوست در این روش با تزریق ژل در اطراف لب ها می توانند خط هایی که در این ناحیه هستند را محو کند.

 

برخی افراد در نواحی گونه و لب  با افزایش سن پوست آنها دچار افتادگی میشود ، تزریق چند سی سی ژل  می تواند  جوانسازی در این ناحیه را انجام دهد همچنین  ژل ها و یا پر کننده های فیلر می توانند موجب زیباسازی پوست شود.

به این نکته پیش از جوانسازی پوست صورت با تزریق ژل دقت داشته باشید که  برای دوام و ماندگاری تزریق ژل باید  بعد از مدتی آن را دوباره ترمیم  کنید زیرا مواد تزریق شده جذب میشود بنابراین  هر چند وقت یک بار باید آن را ترمیم  کنید این تزریق هرشش ماه تا سالی یک بار باید تکرار شود .

 

جوانسازی پوست صورت با تزریق فیلرهای بافت نرم

جوانسازی پوست صورت با تزریق فیلرهای بافت نرم در زیر پوست تزریق خواهد شد،  با این روش  استخوان گونه برجسته‌تر می شود وخط آرواره ها را میتوانید پر و زیبا کند.

 

جوانسازی پوست صورت با لیفت

جوانسازی صورت  با لیفت از دیگر راه های جوانسازی صورت میباشد .  همان گونه که می دانید پوست تمامی افراد با افزایش سن حالت سفتی خود را از دست میدهندکه این امرباعث ایجاد چین و چروک در پوست  افراد  خواهد شدابروها و پیشانی بیشترین نقاطی هستند که  با افزایش سن حالت افتاده ای به خود میگیرند.در صورتی که شما  در نواحی پیشانی و ابروها دچار افتادگی پوست شده اید می توانید از جوانسازی پوست صورت با لیفت کمک بگیرید.

 

جوانسازی پوست صورت با مزوتراپی

جوانسازی صورت با مزوتراپی در این روش دکتر برای زیبایی و جوانسازی  از روش تحریک فیزیکی و داروهای شیمیایی استفاده می کند  و داروهای مختلفی را در نقاط مختلف تزریق میکند.

مزوتراپی تزریق دارویی به نقاط خاصی از بدن می باشد. تعداد جلسات مورد نیاز به مزوتراپی به مدت زمان درمان بسته است هر چه این عارضه پوستی شما بیشتر باشند تعداد جلسات هم به نسبت افزایش پیدا میکنند.

جوانسازی پوست دست

جوانسازی پوست دست با فیلرها مثل پلی اکتیک اسید

تزریق با استفاده از فیلر یکی از راه های جوانسازی پوست دست میباشد. فیلرها به چندین ناحیه در دست تزریق می شود که در لایه هایی با سطوح مختلف قرار می گیرند تا دست ها را تقویت و تغییر شکل دهند.

 

 

jarrahizibaei.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *