دکتر لیزر پوست

دکتر لیزر پوست چه کسی است؟

دکتر لیزر پوست :ازحدود  یکماه پیش از لیزر موهای زائد نزد دکتر لیزر پوست ،برای از بین بردن موهای زائد از راه هایی که موها را از ریشه خارج مى کند مانند اپیلاسیون ، بند،موچین ، وکس و اپى لیدى اجتناب نمایید و فقط از شیو و یا کرم و پودرهاى موبر استفاده نمائید و موها را به هیچ عنوان از ریشه خارج نکنید.

 دکتر لیزر پوست چه کسی است؟

 

 

توصیه می گردد در طول دوره درمان ،به توصیه دکتر لیزر پوست آفتاب نگیرید و مراقبت های پوستی انجام شود. چون ممکن است سبب شود در پوستهاى تیره، بجاى اینکه موها از بین روند، فقط نازک شوند. در نتیجه  نگهداری پوست خیلی مهم می باشد.

 

اگر به هرعلت مسئله پرمویی دارید حتما در کنار لیزر از درمانهاى طب سنتى و یا درمان دارویى که توسط دکتر لیزر پوست و یا دکترهای دیگر تجویز می شود به کار ببرید.

در بیشتر  مطب ها دکتر لیزر پوست ، انجام لیزر را بدون استفاده از کرمهاى بى حسى انجام می دهد چرا که دستگاه کاملا بدون درد می باشد.به پیشنهاد دکتر لیزر پوست بلافاصله بعد لیزر حمام کنید.

لیزر به هیچ عنوان در پوست قرمزى و سوختگى  ایجاد نمی کند . در پوست های حساس بعد از تمام شدن لیزر و شستشوی پوست  می توان از کرم  زینک اکساید موجود در مطب دکتر لیزر پوست و به توصیه خود دکتر لیزر پوست استفاده کرد.

تاثیر مشکل هورمونی در تعداد جلسات لیزر با تجویز دکتر لیزر پوست

به گفته دکتر لیزر پوست ،در صورت نداشتن مشکلات هورمونی در عرض ۴-۶جلسه موهاى شما از بین می روند و تنها براى ناحیه بیکینى ٨-١٢جلسه درمان طول می کشد. ولی در مورد کسانی که دارای اختلالات هورمونی هستند درمان ٨-١٢جلسه طول خواهد کشید .

 

تاثیر مشکل هورمونی در تعداد جلسات لیزر با تجویز دکتر لیزر پوست

 

بعد از تمام شدن جلسات لیزر موهای زائد،بسته به اینکه اختلال هورمونی دارید یا نه شارژ در سال اول هر ٣- ۶ماه و سپس هر ۶- ١٢ماه یکبار و فقط در بخشی از بدن که رویش وجود دارد انجام می شود.

 

پکیج لیزر کل بدن نزد دکتر لیزر پوست

در صورتی که پکیج لیزر کل بدن را انتخاب کرده اید  در دو جلسه ابتدایی همه نواحى زده مى شود و از جلسات بعد، فاصله جلسات لیزر دست و پا با نظر دکتر لیزر پوست ،دو ماه یکبار و بیکینى هر ماه انجام میشود.

داشتن انتظار واقع بینانه از نتیجه لیزر

دکتر لیزر پوست باید این نکته را حتما به شما بگوید که انتظار شما از لیزر باید واقعى باشد و لیزر موها را به طور کامل و دائمی حذف نمی کند  بلکه موجب کاهش دائمى موها می شود و جواب در افراد مختلف و حتى در قسمت های  مختلف بدن یک فرد بسیار با همدیگر فرق دارد .

بنابراین با صبر و حوصله و اعتماد به روند درمان دکتر لیزر پوست خوب،درمان را با رعایت نکاتى که توسط متخصص لیزر پوست به شما پیشنهاد مى شود ادامه دهید و اطمینان پیدا کنید در پایان جلسات درمانى به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

کلمه تضمین و وعده و وعیدهایى که خیلی از تبلیغ ها استفاده میکنند جنبه علمی نداشته  و فقط برای  جذب مشترى مى باشد بنابراین باید هوشیار باشید و گول تبلیغات دروغین را نخورید و نزد یک دکتر لیزر  خوب بروید.چرا که یک دکتر لیزر پوست خوب تاثیر زیادی در روند دوره درمان خواهد داشت .

نکات مهم در لیزر موهای زائد بدن و صورت

نکات مهم در لیزر موهای زائد بدن و صورت

آیا تمام افرادی که موهای زائد زیادی دارند، داوطلب مناسبی برای لیزر موهای زائد هستند؟

موهای زائد به دو علت هورمونی و غیرهورمونی به وجود می آیند که اگر موهای زائد دلیل هورمونی داشته باشد هیچ نوع لیزری و دکتر لیزر پوست ، نمی تواند این موها را از بین ببرد و حتما باید درمان زمینه ای انجام گیرد .

 

اختلالات هورمونی یا ابتلا به تخمدان پلی کیستیک موجب می شود در قسمت هایی از بدن خانم ها که به طور طبیعی مو وجود ندارد، موهای ضخیم و تیره به وجود آید. چنین افرادی ،باید ابتدا بیماری و سپس موهای زائد خود را تحت نظر دکتر لیزر پوست درمان کنند.

 

یعنی افرادی که مشکلشان هورمونی است، نمی توانند لیزر کنند؟

میتوانند ولی این بیماران باید همزمان با لیزر، درمان دارویی برای رفع بیماری هورمونی خود را هم زیر نظر دکتر لیزر پوست انجام دهند.

درمان دارویی جلوی رشد موهای جدید را میگیرد و لیزر هم همزمان، موهای ایجاد شده را از بین می برد. به گفته دکتر لیزر پوست، لیزر بدون دارو درمانی برای این بیماران، فقط صرف هزینه اضافی و بی فایده میباشد.

پرمویی های غیرهورمونی با لیزر موهای زائد رفع می شود؟

پرمویی به لیزر خوب جواب می دهد. به گفته دکتر لیزر پوست ،هرچه پوست فرد مبتلا به پرمویی غیرهورمونی، روشن تر و موهایش تیره تر و قطورتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که موها به صورت دائم قطع شود.

 

https://beautyhealthplanet.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *